“Hrajeme pro radost, hlavně svoji.”
Kategorie: Vystoupení

divadelníci na regatě

divadelníci na regatěSpolečně s osovským Kulturním a okrašlovacím spolkem se letos zúčastnili členové divadla ze stodoly Osovské regaty aneb jízdy netradičních plavidel. Na osoveckém „koupališti“ se sešlo pět originálních výtvorů, jejichž posádky zápolily v takzvané jízdě krásy, kdy musí plavidlo projet koupalištěm tak, aby uchvátilo srdce diváků a potom následoval sprint, což je klasická plavba na čas z jedné strany bazénu na druhou.

Členové divadla, Lucka Sedláčková a Lukáš Jahoda, přivezli na hladinu obrovskou televizi, která měla obrazovku z obou stran a na každé se ukazoval jeden z nich. Čtené zprávy byly sice z playbacku, protože členové pádlovali a museli se s televizí i otáčet, aby je diváci oba viděli. Podle hlasování diváků i ostatních posádek to bylo nejlepší plavidlo tohoto ročníku regaty a Lucka s Lukášem zvítězili i v plavebním sprintu. Fotografie z akce naleznete v sekci Foto či na stránkách KOS (kos.osov.cz) nebo přímo ve fotogalerii stránek obce Osov (www.osov.cz)

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
from the Apple App Store or on Google Play.With smart technology, fashion uk replica watches the device collects and then analyzes the user’s performance data, such as power output, heart rate, speed and pace. It then gathers information and relays it to the athlete cheap replica handbags in real-time. This allows cheap oakley sunglasses the athlete to receive actionable omega replica watches feedback that is easy to .