“Hrajeme pro radost, hlavně svoji.”
Kategorie: Vystoupení

Konec sezóny ve Skřipli

Skřipel – Letošní sezónu jsem ukončili v sobotu 12. listopadu představením komedie se zpěvy Kdyby tady bylo pivo.

Na představení do starého hospodského sálu ve Skřipli dorazilo kolem třiceti skalních příznivců a ochotníci s nimi po představení poseděli u vynikajícího šouletu s husími stehny a neméně skvělém hostomickém pivu Fabián.

Hrálo se od 18 hodin, hlavní aktéři dorazili přímo z procházky po podbrdských stezkách ( více o stezkách na stránkách KOS) a po představení začalo debužírování se šouletem a husími stehny, které pro nás připravili v bufáčku Liteň. Pak se hrálo a zpívalo, povídalo a nikomu se nechtělo moc domů. Nicméně půl hodiny před půlnocí jsme se rozešli, někteří do peřin, jiní se ještě zastavili v osovské hospodě.

Sezóna se podařila, i když jsem celé léto nehráli a na  příští rok chystáme nejen další reprízy jmenované komedie, ale i novou hru Pavla Čabouna s názvem Hotel Berounka.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, 64649102@13.com odpovědět
orologi replica
repliche orologi
orologi replica rolex
, 94987854@13.com odpovědět
orologi replica
rolex replica orologi
hublot replica orologi
Tag Heuer replica orologi
, - odpovědět
was partly to cheap replica handbags maximize battery life and partly to save weight. The power lasts for six hours, which allows for it to be used on most longer distance training runs or rides, and the frame weighs in at cheap rolex watches 56 grams, which may feel a little heavier than a non-smart pair of sunglasses, but is not uncomfortable. Visual displays, fashion uk replica watches either in a pair of glasses or on a.
, - odpovědět
I have comprehend your stuff past to and you're quite recently excessively awesome. I truly like what you've gained here, truly like what you're stating and the path in which you say it. You make it engaging despite everything you look after to keep it insightful. I can not hold up to peruse much more from you. This is really an extraordinary website.