“Hrajeme pro radost, hlavně svoji.”
Kategorie: Vystoupení

Na osovské regatě

Naši ochotníci nemohli samozřejmě chybět na velkém klání originálních plavidel, které se konalo v polovině srpna na osoveckém koupališti. Místní Kulturní a okrašlovací spolek KOS zde pořádal první ročník Osovské regaty.

Většinou vícečlenné posádky měly za úkol postavit originální plavidlo a pak s ním přejet koupaliště tam a zpátky, jednou co nejkrásněji zpět co nejrychleji. Vzhledem k tomu, že někteří členové KOS jsou zároveň i herci Divadla ze stodoly, považovali jsme tuto akci částečně i za svoji.

Zatímco ochotníci Pavel Čaboun s dcerou Pavlínou hájili pomyslné barvy spolku, milenci z naši hry Kdyby tady bylo pivo Marie Anna a Divoký Luke (Lucie Sedláčkové a Lukáš Jahoda) ve spolupráci s trampem Frediem a sestrou    
ošetřovatelkou (František a Markéta Šebkovi) sestrojili arktické plovoucí sáně a podle Cimrmanovy hry Dobytí severního pólu Čechem Karlem Němcem driftovali přes koupaliště. Marie Anna sebou měla i housera.

Celé odpoledne moderovali další členové divadla, sedlák Jíra a vrchní sestra (Josef Kozák a Anička Sedláčková), kteří pro tentokrát odhodili své mrzoutství a přísnost, jak jim ve hře předepisuje scénář a snažlili se soutěžící i početné obecenstvo co nejvíce pobavit.
 
Více informací a fotografií z Osovské regaty naleznete na stránkách KOS.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
to transform how Alexander Wang handbags they track and understand their performances.Athletes receive a lot of this information through the eyewear’s natural voice interaction, which is powered by Intel.This allows users to ask cheap rolex watches Radar Pace questions and get immediate feedback to improve their performance.Radar Pace also features replica fashion uk replica watches Oakley Prizm, a lens technology.