Zdroj: http://divadlo.osov.cz/./index.php?a=predstaveni/divadelnici-na-regate  •  Vydáno: 19.8.2017 10:17  •  Autor: Josef Kozák

divadelníci na regatě

divadelníci na regatěSpolečně s osovským Kulturním a okrašlovacím spolkem se letos zúčastnili členové divadla ze stodoly Osovské regaty aneb jízdy netradičních plavidel. Na osoveckém „koupališti“ se sešlo pět originálních výtvorů, jejichž posádky zápolily v takzvané jízdě krásy, kdy musí plavidlo projet koupalištěm tak, aby uchvátilo srdce diváků a potom následoval sprint, což je klasická plavba na čas z jedné strany bazénu na druhou.

Členové divadla, Lucka Sedláčková a Lukáš Jahoda, přivezli na hladinu obrovskou televizi, která měla obrazovku z obou stran a na každé se ukazoval jeden z nich. Čtené zprávy byly sice z playbacku, protože členové pádlovali a museli se s televizí i otáčet, aby je diváci oba viděli. Podle hlasování diváků i ostatních posádek to bylo nejlepší plavidlo tohoto ročníku regaty a Lucka s Lukášem zvítězili i v plavebním sprintu. Fotografie z akce naleznete v sekci Foto či na stránkách KOS (kos.osov.cz) nebo přímo ve fotogalerii stránek obce Osov (www.osov.cz)